Jarní zahradnické trhy
V sobotu 27.4.2024 od 8:00 do 13:00 hodin se budou v areálu zámeckého parku konat Jarní zahradnické trhy. Jaro se blíží a zahrádky volají. Přijeďte si nakoupit zahradnické výpěstky, ale i nezahradnické zboží. Srdečně zveme. Najdete nás i na Kudy z nudy.
Virtuální univerzita 3. věku
Ve škole probíhá výuka Virtuální univerzity 3. věku. Informace v aktualitách školy.
Další úspěch pro naši školu
Gratulujeme!  V dubnu 2024 Anna Paříková opět zvítězila tentokrát na floristické soutěži Otvírání jara v Praze.  Na Kopidlenském kvítku v říjnu 2023 získala Anna Paříková 1. místo  a stala se držitelkou zlaté plakety České ručičky. Naše děvčata zazářila také na děčínské Kotvě 2023. Markéta Krejčová a Anna Paříková, žákyně teprve 2. ročníku, obsadili ve velké konkurenci floristů 4 a 5. místo v celkovém pořadí. V září 2022 obsadilo družstvo ve složení Jana Lambertová, Markéta Krejčová, Jakub Hanuš a David Hurt v soutěži Lipová ratolest  výborné 3. místo za sadovnickou realizaci části parku v Hodoníně.  Soutěžní družstvo – Štěpánka Gabrišová, Eliška Cereňuková a Klára Tůmová obsadilo 1. místo v soutěž Zahradníkův rok v Hejnicích.

Studuj na nejoceňovanější zahradnické škole v ČR

Chceš studovat Floristiku, Zahradní architekturu nebo se věnovat pěstování léčivých rostlin? Chceš být kvalifikovaným rybářem? Vyber si specializovanou zahradnickou školu Kopidlno s jedinečnou atmosférou renesančního zámku a skutečným kampusem.

Nabídka oborů

Vyber si maturitní, učební nebo nástavbový obor a specializuj se na floristiku, zahradní architekturu, zdravý životní styl nebo rybářství.

Proč Kopidlno?

Jedinečná škola s vlastním kampusem v zámeckém parku s rybníkem. Ano! Sídlíme na zámku. Máme pole, skleníky i sad. A především spoustu úspěchů.

Přijímací řízení

Uchazeči o maturitní obor Zahradnictví a Rybářství vykonávají přijímací zkoušky. Podívejte se na důležité termíny a požadavky.

Prohlídka školy

Je na co se dívat! Prohlédněte si náš renesanční zámek, rozlehlý park, školní skleníky nebo rybník. Máme perfektní vybavení i 30ha polí.

Mistrovství České republiky v zahradnickém oboru

Škola na Facebooku

škola vlastní