Domov mládeže

Stravování žáků je zajištěno ve školní jídelně umístěné v přízemí ve východním křídle zámku s výhledem na zámecký rybník. Ubytovat se žáci mohou v domově mládeže, který je vzdálen 2 minuty od školy.

Jídelníček
Ceny stravy a ubytování k 1.9.2023 Ubytování + všechna jídla Ubytování + snídaně, obědy a večeře Pouze obědy
Ubytování měsíčně: 1600,- 1600,-
Stravování: A B C
snídaně: 17,- 17,-
přesnídávka: 14,-
oběd: 39,00 39,00 39,00
večeře: 30,00 30,00
Strava celkem na den: 100,00 86,00 39,00
Měsíčně (20 dnů): 3.600,- 3.320,- 780,-
Výše zálohy: 3.600,- 3.350,- 800,-

Ubytovaní odebírají minimálně tři jídla denně – snídani, oběd a večeři. Dojíždějící žáci mohou odebírat např. pouze obědy v určité dny – výši zálohy stanoví vedoucí školní jídelny.

Platba

Úhrada stravy a ubytování se provádí převodem z účtu k 15. dni v měsíci, platby jsou zálohové, trvalý příkaz k úhradě stanovit na 15. den v měsíci (srpen – květen).

Vyúčtování je provedeno na konci školního roku převodem zpět na účet plátce. O aktuální výši zůstatku v průběhu školního roku se žák může informovat u vedoucí školní jídelny.

Odhlašování stravy při odjezdu domů musí být uskutečněno předchozí den do 10.00 hod.

Strava se vydává na čip.

Ubytování

Ubytování žáků je zajištěno na domově mládeže přímo v areálu školy. K dispozici jsou 2 a 3 lůžkové pokoje se společným sprchovým koutem a WC pro jednu bytovou jednotku.

Na co se můžete těšit?

Stravování ve školní jídelně WiFi Sportovní hala s posilovnou

Klubovna s televizory a videem  Zájmové kroužky  Divadla a kina

Příjezd na domov mládeže je možný v neděli v rozmezí 17.00 – 21.20 hod., v případě vhodného spojení i v pondělí ráno do 6.40 hod. Odjet je třeba vždy v pátek do 15.00 hod.

Domov mládeže je vybaven klubovnami s televizory, videem a Wi-Fi. Žáci také mohou využít kuchyňku k přípravě nápojů či ohřevu stravy v mikrovlnné troubě.

V rámci volného času mohou žáci navštívit sportovní halu s posilovnou, pracovat v zájmových kroužcích – v nabídce je turistický, aranžérský, hudební kroužek nebo kroužek domácích prací. V neposlední řadě je možnost návštěvy divadel, nebo kulturních akcí. V rámci zajištění náplně volného času spolupracujeme s Dětským domovem ve  Dvoře Králové n/L.

Potřebujte se zeptat?

Kristýna Slavíková vedoucí školní jídelny +420 493 552 121 slavikova@zahrskola.cz

Pavlína Mottlová, Pavlína Šoufková, Lenka Vasilovčíková, Ing. Naďa Filounková vychovatelé domova mládeže +420 702 088 563 vychovatelky@zahrskola.cz

Nebo k nám přijeďte na návštěvu!

Stačí se dopředu domluvit a rádi Vás u nás provedeme. Kromě domova mládeže, Vám ukážeme zámek se školní jídelnou, zámecký areál s rybníkem a skleníkové hospodářství včetně unikátního palmového skleníku. Střední škola zahradnická, Kopidlno, náměstí Hilmarovo 1 náměstí Hilmarovo 1 507 32 Kopidlno