Kurzy pro tvorbu a správu zeleně a floristické kurzy

Ludmila ŠulcováProjekty

Projekt v rámci globálního grantu CZ.1.07/3.2.10 – Podpora nabídky dalšího vzdělávání v Královéhradeckém kraji

Střední škola zahradnická v Kopidlně realizuje v rámci globálního grantu – Podpora nabídky dalšího vzdělávání v Královehradeckém kraji v Operačním programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost – projekt s názvem „Kurzy pro tvorbu a správu zeleně a floristické kurzy“ pod registračním číslem CZ.1.07/3.2.10/05.0029. Projekt je zaměřen na vytvoření nových jedno a dvoudenních kurzů zaměřených na tvorbu a správu zeleně a floristiku.

Kurzy jsou přednostně určeny pro zájemce z Královéhradeckého kraje.

Kurz „Smuteční floristika“ – 26.11.2016: floristický kurz – určený nejen pedagogům z mateřských a základních škol, ale i ostatním zájemcům z řad veřejnosti. Podrobnosti k programu kurzu a přihláška ve formátu PDF. Přihlášku si vytiskněte a vyplněnou, spolu s potvrzením o platbě vložného, zašlete na adresu školy do 11. 11. 2016.

Kurz „Adventní a vánoční floristika“ – 26.11.2016: floristický kurz – určený nejen pedagogům z mateřských a základních škol, ale i ostatním zájemcům z řad veřejnosti.
Podrobnosti k programu kurzu a přihláška ve formátu PDF. Přihlášku si vytiskněte a vyplněnou, spolu s potvrzením o platbě vložného, zašlete na adresu školy do 11.11.2016.

OPVK